MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10952475
nr 1095 2475
Byrå
1880-tal, längd: 98 cm, djup: 52 cm, höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 mars 2017
kl 18:22:39
400 kr
500 kr